Pomocne skróty klawiaturowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL(CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL(CMD) - zmniejszenie widoku

O nas

Doni Cor - o nas

Centrum Rehabilitacji i Odnowy Biologicznej Doni Cor jest miejscem przeznaczonym dla pacjentów potrzebujących rehabilitacji, osób poszukujących spokoju i odpoczynku. Świadczymy usługi dostosowane do potrzeb każdego pacjenta, które obejmują krioterapię, fizykoterapię, terapię zajęciową, leczenie bólu i inne. Nasze podejście jest holistyczne — bierzemy pod uwagę całą osobę: ciało, umysł i emocje.

Doni Cor oferuje szeroki zakres usług zarówno dla pacjentów pragnących rehabilitacji po wypadku lub chorobie, jak i dla tych, którzy chcą się zrelaksować, odmłodzić i odnowić umysł i ciało.

  • Komu pomagamy:

Osobom poszukującym spokoju i odpoczynku; osobom niepełnosprawnym, po urazach, oferujemy programy zindywidualizowane.

  • Misja i wartości:

Zapewnić naszym klientom najlepszą możliwą opiekę dzięki innowacyjnym metodom leczenia, zapewniając jednocześnie pełne spokoju środowisko.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i skorzystania z naszych usług. Na powierzchni ponad 800 metrów kwadratowych, mieszczą się wyspecjalizowane gabinety rehabilitacyjne oraz odnowy biologicznej. Szczególny nacisk kładziemy na najwyższą jakość świadczonych przez nas usług.

Nasz personel to prawdziwi specjaliści, profesjonaliści dokładający wszelkich starań, aby znowu poczuli się Państwo młodzi, prężni i zdrowi.

Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszych usług.

Rehabilitacja

Adres: ul. Kamienna 4, 49-300 Brzeg
Tel: 733 967 000
e-mail: biuro@donicor.eu

Stomatologia

Adres: ul. Łokietka 9a, 49-300 Brzeg
Tel: 77 412 00 08
e-mail: biuro@donicor.eu

DoniCor Kids

Adres: ul. Kamienna 4, 49-300 Brzeg
Tel: 535 499 903
e-mail: donicorkids@wp.pl

 

Zaufaj specjalistom!

Zapraszamy do Centrum Rehabilitacji i Odnowy Biologicznej Doni Cor, jeśli potrzebujesz pomocy przy przewlekłych lub ostrych dolegliwościach fizycznych. Nasi terapeuci będą ciężko pracować nad Twoim powrotem do zdrowia.

Doświadczenie

W oparciu o kilkunastoletnie doświadczenie w dziedzinie rehabilitacji i odnowy biologicznej przygotowaliśmy dla Państwa bogatą ofertę usług oraz zabiegów przystępnej cenie.

Wysoka jakość

Wysokiej jakości sprzęt, sprawdzonych i renomowanych producentów oraz doskonale wykwalifikowany personel pozwala nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

Fachowa pomoc

Służymy Państwu pomocą i fachową poradą. Nasze usługi oraz indywidualne podejście do każdego klienta pozwolą Państwu na szybki powrót do doskonałej formy i zdrowia.

Szeroki wybór

Posiadamy szeroki wybór atrakcyjnych usług oraz wiele rodzajów zabiegów, które mogą być stosowane indywidualnie lub w kombinacji dla osiągnięcia maksymalnych korzyści!

Poznaj prawdziwe opinie naszych Pacjentów

Natalia

Z całego serca polecam Panią Ewelinę. Jest to osoba z ogromną wiedzą, którą chętnie się dzieli w przystępny dla zwykłej osoby sposób. Bardzo dużo ciekawych ćwiczeń pokazała, które na pewno będę powtarzać w domu...

Monika

Witam ,chciała bym bardzo polecić współpracę z fizjoterapeutką panią Ewelinę Ołowianą,mogę śmiało powiedzieć że postawiła mnie na nogi, po urazie stopy.Zabiegi i ćwiczenia które zaleciła bardzo mi pomogły w uśmierzeniu bólu i odzyskaniu …

Agnieszka

Pani Hania - pełen profesjonalizm, miła, empatyczna - dziękuję.

Agnieszka

Bardzo polecam tą przychodnię, a w szczególności Panią stomatolog Grzesiak, szybko,sprawnie,dokładnie i bez bólu. Bardzo miła, dokładnie wyjaśni i wytłumaczy każdy problem i ustali plan leczenia .

Janusz

Grota solna, masaże oraz inne zabiegi odnowy biologicznej

Kasia

Byłam na rehabilitacji - 10 dni. Moja fizjoterapeutka Pani Adriana jest przemiłą osobą, cierpliwą i empatyczną. Znakomicie wykonuje swoją pracę. Polecam. I jeśli znowu będę chciała skorzystać z rehabilitacji to tylko u Pani Adriany.

Adres e-mail:

recepcjadonicor@o2.pl

Rehabilitacja i fizjoterapia:

733 967 000

537 893 341

Stomatologia i ortodoncja:

503 025 203

733 859 111

Nasi Partnerzy oraz zaufane instytucje

Narodowy Fundusz Zdrowia
Karta Dużej Rodziny
AXA Ubezpieczenia