Pomocne skróty klawiaturowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL(CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL(CMD) - zmniejszenie widoku

Slide styler

Jedną z ważniejszych metod Zróżnicowanej Terapii Cellulitu jest oryginalny masaż z wykorzystaniem przesuwających się fal powietrza przy pomocy aparatu Slide Styler. W czasie zabiegu delikatny sekwencyjny nacisk jest wywierany w kolejności na stopy, łydki, kolana, pośladki aż do talii. Po zabiegu czuje się odprężenie i wypoczęcie. Wstajemy z fotela z poczuciem lekkości, pełni energii. Znikają obrzmienia i obrzęki nóg, ustępuje uczucie ociężałości. Zabieg reguluje proces wydalania zbędnych dla organizmu produktów przemiany materii.

Najnowsza aparatura do walki z nadwagą, cellulitem i obrzękami nóg wykorzy­stuje założenia drenażu limfatycznego. Specjalnie skonstruowane rękawy na­pełniane powietrzem pod odpowiednim ciśnieniem zastępują dłonie masażysty. Aparat Slide Styler skutecznie walczy z nadmiarem tłuszczu i wody w tkankach. Zabieg nie wymaga wysiłku i jest wyjątkowo lubiany przez korzystających.

Sekwencyjnie wypełniające się rękawy wywierają stopniowanie zmienne ciśnienie na poddawaną zabiegowi partię ciała. Stopień oraz częstość wypełniania dobierana jest indywidualnie dla każdego. Masaż aparatem Slide Styler doskonale zastępuje drenaż ręczny. Stopniowe wypełnianie się rękawów dokładnie naśladuje ruchy rąk masażysty, jest nawet bardziej równomierne. Rękawy wypełniają się, począwszy od położonych najdalej od serca. Drenaż może obejmować dolną połowę ciała oraz ramiona.

Ogromną zaletą opracowanych w Weyergans High Care rękawów jest fakt ich zachodzenia na siebie. Oznacza to, że żadna przestrzeń ciała nie zostaje ominięta podczas zabiegu. Po zabiegu wstajemy z fotela z poczuciem lekkością, skóra staje się bardziej jędrna i napięta.

 

Slide Styler

Adres e-mail:

recepcjadonicor@o2.pl

Rehabilitacja i fizjoterapia:

733 967 000

537 893 341

Stomatologia i ortodoncja:

503 025 203

733 859 111

Nasi Partnerzy oraz zaufane instytucje

Narodowy Fundusz Zdrowia
Karta Dużej Rodziny
AXA Ubezpieczenia